Чемпіонат світу по "Вільній піраміді"

Рівно в строк і за розкладом у  Віллінгене почався Чемпіонат світу по "Вільній піраміді". Географія місця проведення турніру була вибрана дуже вдало хоч би тому, що в заявці серед знайомих імен зустрічаються і досить екзотичні. Дуже порадував великий склад збірних Німеччини і Фінляндії, а в цих країнах, як відомо піраміду знають і люблять.Спочатку був зіграний  жіночий фінал, в якому золоту медаль отримала Діана Міронова. Золота медаль Міронової назрівала вже три роки, і на цей раз Міронова узявши реванш у Наталії за фінал 2008 перемогла з рахунком 4:1(рахунок по партіях - 0:8, 8:2, 8:3, 8:5, 8:3.  Потім свій вирішальний матч відіграли чоловіки. Після довгих і заплутаних турнірних перипетій,  у фіналі зустрілися представник Киргизстана Канибек Сагинбаєв і російський спортсмен Павло Кузьмін.  Що знаходиться у відмінній формі Канибек Сагинбаєв і російський спортсмен Павло Кузьмін.  Що знаходиться у відмінній формі Канибек Сагинбаєв на цей раз не бажав упускати титул, який упустив ще в минулому році в Новосибірську. Із завидною серійністю і результативністю атаки Сагинбаєва на тлі невдалих розбоїв і помилок Павла Кузьміна дозволила киргизові вирватися вперед з результатом  6-1 в матчі до 7 перемог.  Росіянин зумів вирвати одну партію, але не більш того, і за годину і п'ятнадцять хвилин домінування Канибека оформилося в підсумковий рахунок 7:2. Сагинбаєв стає чемпіоном світу по «Вільній піраміді» 2010 років!!!

Також поздоровляємо і призерок змагань, що узяли срібло: Павла Кузьміна і Наталію Трофіменко, а також що зайняли треті місця: Данила Безуглова, Алібека Омарова, Ольгу Мілованову, Надію Горазєєву.

Ближайшее время наш менеджер cвяжется з Вами!