Про компанію

Фірма «БІЛЬЯРД СЕРВІС» на більярдному ринку існує починаючи з 1996 року. За цей час ми вивчили основні вимоги, що висуваються споживачами до більярдних столів та аксесуарів. Враховуючи усі побажання, ми зосередили під цією маркою широкий асортимент товарів, який затвердився серед професіоналів та любителів більярдного спорту.
 
 Сьогодні  «БІЛЬЯРД СЕРВІС» пропонує на ваш вибір продукцію, яка оптимально поєднує в собі дві основні характеристики: ціну та якість. Одна з наших численних переваг полягає в тому, що ми працюємо напряму з виробниками, а це свідчить про те, що будь-яке ваше замовлення буде виконане у найкоротший термін, а кожна забаганка буде задоволена за абсолютно прийнятною ціною.

З нашою допомогою Ви зможете купити більярдний стіл та будь-які інші аксесуари у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Ужгороді, Луцьку, Чернівцях, Хмельницькому та інших містах та областях України.

Аксесуари на будь-який смак для найвимогливіших та претензійних; більярдні столи професіональні та споживчі будь-якого класу та дизайну, а також більярдні фантазії: уявні та неймовірні, - «БІЛЬЯРД СЕРВІС» виконає з незвичайною легкістю.

Значний вплив на асортимент пропонованої продукції має факт співпраці з Федераціями більярдного спорту різних регіонів України, Білорусії, Латвії та Росії. Задоволення потреб професіоналів високого рівня у більярдному спорті – це (і Ви звісно погодитесь з цим), показник, що не потребує жодних інших доказів.

Наша адреса:
м. Львів, вул. Сахарова 48 (паркування автомобіля коло басейну "Медик")
Тел.: (032) 290-10-93,(032) 237-95-02, (067) 519-59-49

Перш, ніж відвідати наші магазини, радимо завершити усі справи, бо світ нашого більярду величезний, і, потрапивши до нього, ви вже не зможете з легкістю його покинути.

 

Ближайшее время наш менеджер cвяжется з Вами!
Спасибо!