Кубок Анфіміаді - у Євгенія Салтовського!

Перемогою білоруса Євгенія Салтовського завершився в Ростові-на-Доні юніорський кубок Гиві Анфіміаді.  У вирішальному матчі Салтовський з рахунком 7:5 обіграв Шаміля Габдрахманова з Казані. Вигравши першу партію в останній кулі, Женя додав до неї ще дві і повів 3:0. Шаміль дві партії відіграв, але Салтовський бере ще три – 6:2. Залишалося виграти ще одну партію, але вийшло це не відразу. Габдрахманов доводить рахунок до 5:6, і лише після цього Салтовський з кия закінчує матч.На шляху до фіналу сильний білоруський юніор обіграв головних фаворитів турніру – чемпіона світу Никіту Ліваду в чвертьфіналі (6:2 – реванш за поразку на чемпіонаті Європи в Судаку) і віце-чемпіона Європи серед юніорів Армена Габріеляна в 1/2 – 6:3.

Габріелян, в 1/8 фіналу що обіграв чемпіона Європи серед юніорів Сергія Гориславца – 5:2 (ще один реванш за Судак), став, у результаті, третім. У матчі за 3-е місце Армен Габріелян виграв у білоруса Євгенія Дементея – 6:2.

Ближайшее время наш менеджер cвяжется з Вами!